Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze stroną internetową poradni - http://www.ppp1.wroc.pl

Harmonogram pracy dla naszego przedszkola  - gabinet pl.Orląt Lwowskich 2a (w budynku XII LO)

telefon : 71-798-68-28 wew. 144:

P.Anna Kraus : poniedziałek 11-15, wtorek 10-14, środa 13-17, czwartek 8-12, piątek 8-12

P.Krystyna Kościańska - Serwatkiewicz : poniedziałek 10-14, wtorek 10-14, środa 13-17, czwartek 10-14, piątek 10-14

Poradnia to nie tylko miejsce, do którego przychodzisz, ale to miejsce, gdzie Cię rozumieją, więc - ZAUFAJ NAM - CHCEMY CI POMÓC

Misja Poradni
Jesteśmy zespołem specjalistów gotowych do udzielania pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.
W swojej pracy kierujemy się dbałością o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży.
Chcemy towarzyszyć im w pokonywaniu kolejnych etapów rozwojowych zgodnie z ich potrzebami i możliwościami - na miarę ich aspiracji.
Rodziców i nauczycieli wspieramy w pełnieniu przez nich roli rodzicielskiej i wychowawczej.

Co w rozwoju dziecka jest prawidłowe, a co niepokoi i wymaga skutecznej pomocy specjalisty? Psychologa, pedagoga czy logopedy?

• zdiagnozujemy
  • doradzimy
  • obejmiemy fachową opieką (terapią)

Zapraszamy: rodziców (prawnych opiekunów), wychowawców i nauczycieli.

Pomóż swojemu:

• dziecku,
  • wychowankowi,
  • uczniowi.

Zachęcamy Państwa do poznania naszej oferty.Chęć niesienia pomocy, otwartość, życzliwość oraz dyskrecja powinny przekonać Państwa do kontaktu z naszą placówką. Oferowana przez nas pomoc jest bezpłatna.

Zachęcamy Rodziców do kontaktu ze specjalistami z Poradni , na podanej wyżej stronie internetowej mozna znależć wiele ciekawych artykułów , min : /fileget/wyznaczanie-granic-dziecku.pdf ,  /fileget/samodzielnosc-przedszkolaka-1.pdf