Ważne komunikaty

Zakładamy w przedszkolu Kącik książeczki Wędrowniczki - w ramach edukacji czytelniczej dzieci, szczegóły w holu głównym przedszkola.

Są na pewno w każdym domu książeczki, które Państwa dzieci znają już niemal na pamięć, więc proszę przynieść do kącika , a wypożyczyć sobie inne. Niech książeczki wędrują po domach !!! I wędrują, maluchy lubią wypożyczać książeczki !!

Na stronie internetowej w linku dla rodziców, studium rodzica, jest link do strony Cała Polska czyta dzieciom. Są tam bardzo ciekawe artykuły !!!

Poczytaj MAMO, Poczytaj TATO! Znalezione obrazy dla zapytania rysunek dziecka z książką