Ważne komunikaty

Funkcjonuje w przedszkolu Kącik książeczki Wędrowniczki - w ramach edukacji czytelniczej dzieci, szczegóły w holu głównym przedszkola.

Są na pewno w każdym domu książeczki, które Państwa dzieci znają już niemal na pamięć, więc proszę przynieść do kącika , a wypożyczyć sobie inne. Niech książeczki wędrują po domach !!! I wędrują, maluchy lubią wypożyczać książeczki !!

Na stronie internetowej w linku dla rodziców, studium rodzica, jest link do strony Cała Polska czyta dzieciom. Są tam bardzo ciekawe artykuły !!!

Poczytaj MAMO, Poczytaj TATO! Znalezione obrazy dla zapytania rysunek dziecka z książką

Atrakcje dla Przedszkolaków !!!

W dniach 16 kwietnia i18 maja  dzieci z grup I-IV będą brały udział w audycjach muzycznych prowadzonych przez Narodowe Forum Muzyki (płatne z budżetu).

W dniach 10, 26 i 27 kwietnia 2018r. dzieci z gr. II-IV odwiedzą Interaktywny Plac Zabaw w Centrum Sztuki WRO (bezpłatne).

30 maja wycieczka całodzienna do Ośrodka leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt – Złotówek 55-106 Zawonia (płatne).

Grupy I-IV uczestniczyć będą w warsztatach konstrukcyjno-malarskich Tekturowo – terminy : 7 i 14 czerwca (płatne z budżetu).

4 czerwca udział gr. IV w lekcji muzyczno-językowej „Niech żyją wakacje” – Narodowe Forum Muzyki (płatne z budżetu).

Znalezione obrazy dla zapytania bawiące się dzieci rysunek