DNI FRANKOFONII

W tym tygodniu, w ramach Międzynarodowego Dnia Frankofonii, który przypada na 20 marca wspólnie poznawaliśmy Francję, jej tradycje, zabytki i kulinaria. Dzieci mogły sprawdzić się w roli cukierników i robiły francuskie rogaliki.

Witamy w galerii Groszków

Pasowanie na Przedszkolaka !

Dziękujemy za Państwa przybycie.

Snieżne zabawy ;).

Prezenty dla Babci i Dziadka 🙂

"Bo najpiękniejsze są polskie kwiaty"

Serdeczne podziękowania dla Zuzi D. za wykonanie pięknego wianka na konkurs , w ramach projektu Piękna Nasza Polska Cała”.

Współpraca ze Szkołą Podstawową nr 63 we Wrocławiu

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 63 we Wrocławiu, dzieci z naszej grupy zasadziły ziarenka, które dostaliśmy od szkoły.

Pierwszy dzień wiosny

Dziś pożegnaliśmy zimę, a przywitaliśmy wesoło wiosnę.

Tydzień francuski 22-26.03.2021r.

Dzień 1 – dziś dzieci zapoznały się z kulturą Francji, gdzie się znajduje, jakie są podstawowe symbole Francji, co jest stolicą tego kraju.

Dzień 2 – tego dnia dzieci wykonywały prace plastyczne o tematyce francuskiej.

Dzień 3 – Pokaz mody francuskiej – tego dnia dzieci, przy francuskiej muzyce, prezentowały się na czerwonym dywanie w barwach francuskich:)

Dzień 4  – Kuchnia francuska – tego dnia dzieci własnoręcznie robiły rogaliki, które następnie zostały upieczone w naszej kuchni.

Dzień 5 – Rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu „Wieża Eiffla oczami dziecka”. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękuję za udział w konkursie:)

Zimowe zabawy

Dzień życzliwości - Dobre słowo podaj dalej

Zabawy na podwórku